Nejnovější recenze ze sekce Badmintonové tašky a batohy

Wilson Pro Line

Wilson Pro Line

Ověřený zákazník Tenissport-Březno Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2015

Zakoupeno v Tenissport-Březno

Zboží jsem vybral ve vašem obchodě z důvodu malého množství těchto výrobků na trhu. Vyzkoušeno jednou splňuje mé požadavky. .Doporučuji výrobek + cena / vybavení..

Přidáno: 26. října 2014

Zakoupeno v Babolat Store

V popisu produktu bylo uvedeno, že taška je určena pro 3 rakety a příslušenství. Skutečnost je 3 rakety nebo příslušenství, ne obojí.

Carlton Tour 9Rkt Thrmo

Carlton Tour 9Rkt Thrmo

Ověřený zákazník DragonSport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2014

Zakoupeno v DragonSport.cz

• Je to nejnovější model tašky na badminton od této anglické firmy uvedený na trh v červenci 2014 ,firmy,s jejímž sportovním náčiním hraji už od roku 1983.Smutné je,že ani oficiální dovozce pro ČR toto zboží není schopen nabídnout ani jakkoliv doporučit!
  • Není žádné proti!Výrobky této staré anglické firmy nemají žádné vady ani nedostatky v kvalitě dodávaného zboží! Snad je ramenní popruhy mohly být v opačné barevné kombinaci,ale to je opravdu jen maličkost.

Tento výrobek jsem si vybral hlavně proto,že je to Carlton!Carlton je mezi hráči v Česku opomíjená značka s dlouholetou výrobou,vývojem a specializací pouze na badminton.Je sice pravda,že ji vlastní americká firma Slazenger,ale ten ji nechal samostatnost ve všech výše uvedených bodech.Jako jedna z mála firem věnujících se badmintonu,vyrábí výhradně potřeby pro badminton,nepotřebuje inklinovat třeba k tenisu.Tuto tašku jsem si koupil i proto,že už jsem měl předešlý model,který mi vydržel celých pět let a opravdu sloužil víc než dobře.Nic se na něm nerozbilo,a vyhovoval i rozměrově.

Přidáno: 1. dubna 2014

(naposledy upraveno 1. dubna 2014)

• cena/funkčnost/praktičnost
  • vhodný pro 2-3 badmintonové rakety
  • samostatný/oddělený prostor pro boty ve spodní části, přístupný samostatným zipem ve spoku batohu
  • dostatek prostor pro míčky, potítka, peněženku a podobné drobnosti
  • chybí bedrový popruh na stažení kolem pasu (při jízdě na kole/motocyklu by sa hodil)

prozatím veliká spokojenost s výrobkem RSL, používán 2-3 krát týdně, skvěle se hodí na kolo/skúter nebo motocykl (ovšem pro přepravu badmintonových potřeb). Jedinou nevýhodou je chybějící bedrní popruh pro lepší stažení kolem pasu. Jinak splňuje všechny podmínky víceúčelového batohu.

Babolat Racket Holder

Babolat Racket Holder

Přidáno: 7. února 2014

Zakoupeno v Babolat Store

• Pěkná, není nijak veliká proto jsem ji chtěla. Dala jsem do ní vše, co jsem potřebovala.
  • Kapsy na rakety by mohly být o trošku větší. Rakety jsou tam natěsno.

Jsem spokojena velice.

Carlton TOUR 3 Thermo

Carlton TOUR 3 Thermo

Anonym Anonym

Přidáno: 23. prosince 2013

• Opravdu kvalitní zavazadlo,pro někoho kdo pravidelně hraje badminton at už turnajově,ligově nebo jen tak pro sebe a pro ty ostatní a používá při tom i rakety od této staré anglické firmy.Má dostatečně velké rozdělené komory,celkem tři.V prostřední mám pohodlně pět raket včetně thermoobalů a opravdu není okolo žádný přetlak ani pnutí.Na každém boku je šikmá kapsa,do které se opravdu víc než pohodlně vejde vše co hráč badmintonu potřebuje včetně mobilu,peněženky a i jiných drobností.V levé velké boční kapse mívám suché nepoužité oblečení včetně osušek,do pravé velké komory pak dávám použité,většinou pořádně propocené věci při zápase nebo i turnaji.Samozřejmě že se vám tam vejde i pořádná svačina a opět,žádné pnutí,tlaky a nemožnost zapnutí. Tašku jsem si koupil při příležitosti odjezdu na cemp do Brna na celý týden,včetně té největší možné tašky od Carltonu na kolečkách.
  • Proti se může zdát jen barevné provedení které zarazilo z počátku i mě,ale je potřeba si uvědomit že taška je opravdu sladěna do barevného provedení celé série raket na badminton od Carltonu,kdy i jednotlivé thermoobaly na každou raketu jsou ve stejném provedení.

S taškou jsem i po víc než třech letech velmi spokojen,mohu směle doporučit každému kdo hraje raketami od této firmy,kdo hledá zavazadlo z kvalitních materiálů,kvalitního zpracování.Já osobně už se však poohlížím po novějším modelu,který opět barevně ladí s novou sérií raket firmy Carlton,tento model je z modelové řady roku 2009 až 2010.

Yonex Arcsaber

Yonex Arcsaber

Přidáno: 16. prosince 2013

(naposledy upraveno 16. prosince 2013)

Zakoupeno v Sportega.cz

• Splňuje přesně to, co má

Obal jsem kupoval na raketu Talbot Torro Arrowspeed 599. Přesto že pro ni není určený, raketa sedí perfektně a kapsička na drobnosti je příjemný bonus.

LI-Ning FiVe star,backpack

LI-Ning FiVe star,backpack

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. listopadu 2013

Zakoupeno v ePROTON.cz

• přišel mi batoh vypadající jinak. Sice barva černá souhlasila, ale byl se zlatými nápisy, které ani nebyli tak jak jsou na obrázku. Materiál batohu také nebyl dobrý.

nedoporučuji

Babolat Badminton X16

Babolat Badminton X16

Přidáno: 29. září 2013

Zakoupeno v Babolat Store

Výborná praktická taška na badminton.

Přidáno: 4. února 2013

Zakoupeno v UNI-SPORT.CZ

• Komfortní na záda, oddělený prostor pro boty, dostatek prostoru pro vše potřebné.
  • Nic jsem nenašel.

Pro badminton pro mě ideální batoh.

Yonex Voltric

Yonex bag 7223

Ověřený zákazník Centrum-aktivit.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. prosince 2012

Zakoupeno v Centrum-aktivit.cz

je velmi vhodný pro mou potřebu

Babolat Badminton X8

Babolat Badminton X8

Přidáno: 23. listopadu 2012

Zakoupeno v Babolat Store

• Velká, vše se do ní vejde
  • Dobře se nosí
  • Zatím žádné nemá

Líbila se mi již podle fotky, je to praktická taška na badminton i tenis. :-)

Přidáno: 29. října 2012

Zakoupeno v Babolat Store

Tento výrobek mi přesně vyhovuje. Nemám žádné proti.

Head Super Combi Bag badminton

Head Super Combi Bag badminton

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2012

Zakoupeno v Obchody24.cz

• prostorný, elegantní,
  • chybí kapsa na byty, či hygienu

za tu cenu doporučuji

Přidáno: 6. června 2011

• super

Hned se to lépe nosí

Yonex Armortec termo

Yonex Armortec termo

Přidáno: 24. března 2011

Zakoupeno v UNI-SPORT.CZ

• Přesně to, co jsem hledal ;)

OK

Rychlé, spolehlivé..

Yonex Bag 7926

Yonex Bag 7926

Přidáno: 8. června 2010

(naposledy upraveno 8. června 2010)

Zakoupeno v Sportega.cz

• krásná holčičí (růžová) taška se dvěma kapsami, které na běžné tréninky plně postačuje. Velká kapsa na obuv, kapsička na drobné věci a dvě velké kapsy na rakety a oblečení.
  • jedinou vevýhodu jsem našla, že popruhy na záda nejdou upravovat (zkrátit)

Spokojenost, jen popruhy budu muset nechat upravit.
Pro rozhodla rozhodně barva tašky :-)

Zobrazuji 21 - 40 ze 40 recenzí 1 [ 2 ]